سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
سازمان بنادر و دریانوردی/اخبار و رویدادها

گردش اخبار و رویدادها

۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
تعداد بازدید: ۷۰۸
با سلام خدمت همکاران و اعضای محترم . با توجه به تشکیل مجمع پیش رو ، لطفا نسبت به مطالعه متن صورت مالی شرکت تعاونی مسکن 2 منتهی به سال 96 در قسمت اطلاعیه ها در همین سایت اقدام فرمایید . با تشکر
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۵:۰۰
تعداد بازدید: ۱,۲۹۳
باسلام خدمت اعضای محترم تعاونی مسکن شماره ٢ سازمان بنادر و دریانوردی
خواهشمند است ضمن مطالعه آخرین گزارش اقدامات صورت گرفته مربوط به پروژه دریا و همچنیمن تکمیل فرم نظرسنجی مبنی بر فروش پروژه دریا ، به قسمت اطلاعیه ها مراجعه فرمایید و بعد از تکمیل فرم برای تحویل آن به دفتر تعاونی اقدام نمایید. با تشکر از همکاران محترم
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲:۲۴
تعداد بازدید: ۱,۴۰۸
" گزارش مراحل اجرای پروژه مسکونی تجاری دریا "
پس از اجرای فونداسیون دوبلوک در اواخر خرداد و اوایل تیرماه سال جاری ، عملیات ساخت استیج اول (سه طبقه تحتانی) هر دو بلوک در کارخانه سازنده اسکلت به اتمام رسید و پس از حمل به محل کارگاه نصب گردید. تناژ این مرحله از اسکلت مجموعاً در دو بلوک بیش از 400 تن بوده است. مراحل ساخت استیج دوم اسکلت (سه طبقه بعد) برای هر دو بلوک نیز در کارخانه شمس آباد بیش از 70 درصد پیشرفت داشته که انشاالله پس از تاییدات ناظر به محل پروژه حمل می گردد.
همزمان و در ادامه نصب استیج اول اسکلت عملیات آرماتور بندی دیوارهای حائل اطراف زیرزمین در طبقه منفی 5 در بلوک B انجام و در بلوک A در حال انجام است.
۰۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۲
تعداد بازدید: ۸۹۲
نصب تاور کرین بلوک B  و حمل بخشی از اسکلت بلوک A  به محل کارگاه
عملیات نصب یکی از دو دستگاه تاور کرین پروژه مسکونی تجاری دریا انجام شد. این تاور از نوع G20-15c بوده و ساخت کارخانه پوتن فرانسه است. ارتفاع برج آن 30 متر و فلش آن 40 متر است. به علاوه بخشی از ستونهای ساخته شده بلوک A از کارخانه به محل کارگاه حمل شده و آماده نصب است.
۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: ۱,۹۶۷
انجام عملیات بتن ریزی فونداسیون ساختمان بلوک A
عملیات بتن ریزی فونداسیون ساختمان بلوک A طی روزهای سه شنبه 10/4/93 و چهارشنبه 11/4/93 انجام و به دلیل گرمی هوا ، به منظور اطمینان از حصول مقاومت بتن طبق استانداردهای فنی عمدتاً در ساعات پایانی روز و در طول شب که هوا خنک تر بود صورت گرفت. در این مدت عوامل نظارت و همچنین آزمایشگاه بتن بطور تمام وقت در کارگاه حضور داشته و بر اساس ضوابط مربوطه اقدام به نمونه گیری جهت انجام آزمایش بتن کردند.
۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: ۳,۹۶۰
انجام عملیات بتن ریزی فونداسیون ساختمان بلوک B
عملیات بتن ریزی فونداسیون ساختمان بلوک B روز سه شنبه 3/4/93 ساعت 11 صبح شروع و در ساعت 9 صبح روز بعد مورخ 4/4/93 به پایان رسید.. در این مدت عوامل نظارت و همچنین آزمایشگاه بتن ، بطور تمام وقت در کارگاه حضور داشته و بر اساس ضوابط مربوطه اقدام به نمونه گیری جهت انجام آزمایش بتن کردند.
۰۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: ۱,۱۳۶
ادامۀ عملیات واقع در محل پرو‍ژه
کل بلت ها به کارگاه حمل شده است .
شابلن های بلوک A نصب شده است.
عملیات قالب بندی بلوک A آغاز شده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: ۱,۰۲۸
ادامۀ روند ساخت اسکلت در کارخانه
دومین محموله ورق های خریداری شده پروژه به مقدار 987.010 کیلوگرم وارد کارخانه شده است.
مونتاژ 90 درصد تیرها از پارت اول انجام شده است.
عملیات سوراخکاری تیر ها از پارت اول آغاز شده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۷
تعداد بازدید: ۱,۲۶۰